Xerox Yazıcı Servisi

Xerox Yazıcı Teknik Servis Hizmetlerimiz


Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi İstanbul

Xerox marka tüm yazıcı modellerinde tamir ve bakım işlemlerini Xerox Yazıcı Servisi olarak yapmaktayız. Firma olarak müşterilerimiz için deneyimli ve hızlı servis hizmeti sağlamaktayız. Mono ve Renkli bütün Xerox yazıcılara yerinde servis de verilerek kullanıcının zamandan tasarruf sağlanıyor.
Tüm Xerox lazer yazıcılar ve Xerox FAX makineleri için verilen tamir ve bakım onarım hizmetleri için Xerox Fotokopi Yazıcı Servisi tarafından 6 ay işçilik ve parça GARANTİSİ verilmektedir. Bu zaman zarfında herhangi bir şekilde cihazınızda değiştirilen parçada (Kullanıcı Hatası Dışında) sorun yaşarsanız ücretsiz parça değişim işlemi yapılmaktadır.

Müşterilerimize yerinde Xerox teknik servis hizmeti ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize telefon ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde Xerox teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xerox Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz

Güçlü işleve sahip Xerox yazıların tüm modellerinde tamir ve bakım işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz.

Xerox Masaüstü Lazer Yazıcılar
Xerox Ofis Yazıcıları
Xerox Çok Fonksiyonlu / Hepsi Bir Arada Yazıcılar

 

XeroxYazıcı Cihazlar İçin İstanbul'da Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Xerox Teknik Servis hizmetlerini İstanbul'da aşağıdaki bölgelere aynı gün yerinde servis olacak şekilde veriyoruz.

Xerox Yazıcı Servisi Adalar, Xerox Yazıcı Servisi Arnavutköy, Xerox Yazıcı Servisi Ataşehir, Xerox Yazıcı Servisi Avcılar, Xerox Yazıcı Servisi Bağcılar, Samsung  Yazıcı Servisi Bahçelievler, Xerox Yazıcı Servisi Bakırköy, Xerox Yazıcı Servisi Başakşehir, Xerox Yazıcı Servisi Bayrampaşa, Xerox Yazıcı Servisi Beşiktaş, Xerox Yazıcı Servisi Beylikdüzü, Xerox Yazıcı Servisi Beyoğlu, Xerox Yazıcı Servisi Büyükçekmece, Xerox Yazıcı Servisi Beykoz, Xerox Yazıcı Servisi Çatalca, Xerox Yazıcı Servisi Çekmeköy, Xerox Yazıcı Servisi Esenler, Xerox Yazıcı Servisi Esenyurt, Xerox Yazıcı Servisi Eyüp, Xerox Yazıcı Servisi Fatih, Xerox Yazıcı Servisi Gaziosmanpaşa, Xerox Yazıcı Servisi Güngören, Xerox Yazıcı Servisi Kadıköy, Xerox Yazıcı Servisi Kadıköy, Xerox Yazıcı Servisi Kağıthane, Xerox Yazıcı Servisi Kartal, Xerox Yazıcı Servisi Küçükçekmece, Xerox Yazıcı Servisi Maltepe, Xerox Yazıcı Servisi Pendik, Xerox Yazıcı Servisi Sancaktepe, Xerox Yazıcı Servisi Sarıyer, Xerox Yazıcı Servisi Silivri, Xerox Yazıcı Servisi Sultanahmet, Xerox Yazıcı Servisi Sultangazi, Xerox Yazıcı Servisi Şile, Xerox Yazıcı Servisi, Xerox Yazıcı Servisi Şişli, Xerox Yazıcı Servisi, Xerox Yazıcı Servisi Tuzla, Xerox Yazıcı Servisi Üsküdar, Xerox Yazıcı Servisi Ümraniye, Xerox Yazıcı Servisi Zeytinburnu.

 

Xerox Yazıcı Modelleri

Xerox 3020V_BI Phaser WI-FI Lazer Yazıcı Servisi, Xerox 6027V_NI Renkli Lazer Yazıcı Servisi, Xerox 7800DN Renkli Laser Yazıcı Servisi, Xerox 6600V_DN Renkli Lazer Yazıcı Servisi, XEROX WORKCENTRE-4260VSD 4260X Mono Çok Fonksiyonlu Laser Yazıcı Servisi, Xerox ColorQube 8900 Dubleks Ağ Yazıcı/Fotokopi/Tarayıcı/Eposta Laser Yazıcı Servisi, Xerox B405V_DN Versalink B405 A4 Ağ Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcı Servisi, Xerox B400V_DN Versalink B400 A4 Ağ Lazer Yazıcı Servisi, Xerox C405V_DN Versalink C405/DN Ağ Dublex Yaz/Fot/Tar/Fax/Lan Servisi, Xerox C400V_DN Versalink C400/DN Dublex Ağ Yazıcı, Xerox 3225V_DNIY Lazer Yazıcı – 106R02778 Yazıcı Servisi,  Xerox 3025V_NI 106R02773 Yazıcı Servisi, Xerox 3025V_BI 106R02773 Yazıcı Servisi,  Xerox 3335V_DNI Workcentre Dubleks Yazıcı Servisi, Xerox 3330V_DNI Mono Lazer Yazıcı Servisi, Xerox DocuCentre SC2020 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı Servisi, Xerox 3345V_DNI Workcentre Fot/Tar/Fax/Dubleks Lazer Yazıcı Servisi, Xerox 6020V_BI Phaser 6020BI Wi-Fi Lazer Yazıcı Servisi